Astrolojide neler oluyor? 17 Mart’ta Venüs, Boğa burcunda! Burçlara etkisi nasıl gerçekleşecek?

Gezegenlerin pozisyonlarıyla birlikte burçlarda da çok farklı değişimler yaşanıyor. Son günleri en çok konuşulan gezegeni ise Venüs. Boğa burcunda olan Venüs, alakalara tesir ediyor. Alakaların iç dinamiği, dünyaya olan ilişiklik, rahmet ve hayata dair umutların dışa vurumunu sunuyor.

Venüs’ün Boğa burcundaki pozisyonu 17 Mart’ta başlıyor. Orijinal bir alana giriş yapılırken, bütün karmaşık bağlar çözülüyor. Yüreklerdeki hoşlukların takip edileceği bu devirde, yazgının sunduğu en uygun yol gündeme gelecek. İtimat duymak, kimseyi kırmamak ve sakin bir hayatın sunduğu tüm nimetler, Venüs’ün Boğa burcundaki pozisyonuyla açığa çıkıyor.

Sabrın devreye girdiği bir periyot başlıyor. Taşlar birer birer yerine oturacak ve ilişkin olunana yanlışsız seyahat başlayacak. Baharın başlangıcı ve çiçeklerin açmasıyla birlikte özgür ve canlı hissedeceksiniz. Satürn, Venüs açısı ile bilhassa 20-24 Mart ortası hayatınıza girecek beşerlerle itimat veren ve besleyen bir süreç devreye girecek. Üretimlerin arttığı, bolluk ve rahmetin yaşanası bu periyotta yaratıcı işlerin de yapıldığı görülecek. Kararlı ve istikrarlı olmak, emeklerin karşılığının alınmasını da sağlayacak.

Gezme, eğlenme, hoş yerler görme, hoş kokular deneme, çiçek yetiştirme ve tabiatta daha fazla vakit geçirme tam da Venüs, Boğa’da iken gerçekleşecek. Sizi ileriye taşıyacak ve geliştirecek kadersel olaylar yaşanabilir. Dünyada yeni eserler yetiştirilecek, yeni iktisat ve tarım siyasetleri oluşacak, çiftçilik, tarım, besin, hayvancılık mevzuları daha fazla gündeme gelecek.

Burçlara ne üzere tesirleri olacak?

Koç

Venüs’ün bu burçtan ayrılması ile birlikte aşkta ve münasebetlerde sınanma nihayete eriyor. Huzurlu bir periyoda giriyorsunuz. Yaratıcı üretimler başlıyor. Mali yararlarda garanti elde etmek, bolluk bereketinizi çoğaltmak için düzgün bir devir başlıyor.

Boğa

Venüs’ün burçlarındaki pozisyonu ile bolluk ve rahmet olacak. Alakalarda talih kapıyı kırıyor. Tıpkı vakitte ferdî bakım ve görünümde değişiklikler yapılabilir. Dış görünüşünüzü yenilemek, alışveriş yapmak, ve başka insanlara rehberlik etmek için özel bir zaman

İkizler

Venüs ve Koç pozisyonu ile gerdinleşen münasebetler ve tartışmalar son buluyor. Kalplerin güzelleşeceği günler başlıyor. Neye ve kime garanti duyabileceğinizi tartacaksınız.

Yengeç

Bu devir aşk günlerinin başladığı bir periyot. Yeni ortamlar ve beşerlerle tanışabilirsiniz. İlgileriniz sağlamlaşacak. Yeni projeler üretmek için en uygun günlere giriyorsunuz.

Aslan

Parasal manada âlâ bir dönemdesiniz. Karlarınız artacak, yeni gelir kapıları açılacak. Hoşluk ve alışveriş için keyifli, mesleğinizde tepeyi yaşamak, geleceğinize dair radikal kararlar almak, aşk ve işinizde kararlı biçimde yeni yollar çizebilmek ismine yeterli bir devir başlıyor.

Başak

Ruhsal olarak rahatlayacaksınız. Takıntılı ruh haliniz geçiyor, huzur başlıyor. Uzaktaki yakınlarınızla buluşacaksınız. Maneviyatınız ve sezgileriniz yükselecek.

Terazi

Venüs’ün Boğa burcuna geçişi düzgün gelecek. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Yeni flörtler ve arkadaşlıklar başlayabilir. Mali manada güzel bir devir, çıkarlarınız paylaştıkça çoğalacak.

Akrep

Yeni adımlar atabilir, kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Bağlarınız yeterli bir periyoda giriyor. Bağlayıcı kararlar almak, alaka ve iştiraklerinizi uygunlaştırmak için destekleneceksiniz.

Yay

Parasal krizler yaşamamak için dikkatli olmalısınız. Eğlenceli ve huzurlu bir devirde har vurup harman savurmayın. Evcil hayvan sahibi olabilirsiniz.

Oğlak

Yeni gelir kapıları açılabilir. Aşkta hoş vakitler başlıyor. Ömür gücünüzün çoğaldığı, aidiyet hissettiğiniz aşklara başlayabilirsiniz. Orijinal hobiler edinebilirsiniz.

Kova

Gelir kapılarınız açılacak. Huzurlu bir periyoda başlayacaksınız. İçsel huzurunuzun artacak ve aile münasebetlerinizi güçlenecek. Mesken sahibi olmak yahut evlenmek için uygun bir periyot olabilir.

Balık

İşinizde mutsuzsanız daha çok para kazanacağınız bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Toplumsal medya paylaşımları ve yazışmalarınız kıymet görecek. Eğitim, seyahat ve ticari faaliyetler için şifalı bir devir başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir