Bursa İnegöl’de Başkan Taban’dan kırsal ziyaretlere devam

BURSA (İGFA) – Seçim çalışmalarını sürdüren İnegöl Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Lider Adayı Alper Taban, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Hamamlı ve Çitli Mahallelerine konuk oldu. Beraberindeki AK Partili yöneticiler ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak üzere saha çalışmalarını sürdüren Lider Taban, köylerde büyük bir coşkuyla karşılandı.

İlk durağı Hamamlı Mahallesi olan Lider Taban ve beraberindeki heyet, burada Mahalle Konağında vatandaşlarla buluştu. Seçim öncesi nezaket ziyareti için geldiklerini kaydeden Lider Taban’a mahalle sakinlerinin ilgisi de ağır oldu.

2019 seçimleri sonrası kentte yapılan çalışmalar, Hamamlı Mahallesinin problemleri ve vatandaşların talepleri ile yeni periyoda dair maksatların paylaşıldığı buluşmada Lider Taban 2023 yılında yapılan genel seçimlerde AK Partiye verdikleri dayanaktan ötürü da Hamamlı Mahallesi sakinlerine teşekkür etti.

“İŞİMİZ HİZMET ETMEK”

Başkan Taban’ın ikinci durağı ise Çitli Mahallesi oldu. Burada coşkulu kalabalık tarafından meşalelerle karşılanan Alper Taban, köydeki tüm esnaf ve kahvehaneleri tek tek gezerek vatandaşlarla bir ortaya geldi. Daha sonra meydandaki kahvehanede köy sakinleriyle buluşan Taban, burada da maksatları ve hedeflerini anlattı.

2019 yılında vazifeye geldikten sonra işlerine odaklandıklarını tabir eden Lider Taban, “Bizim bir tek işimiz var, hizmet etmek. Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da işimiz hizmet etmek olacak. Mahallelerimizin, köylerimizin, kentimizin gereksinimlerini biliyoruz. Sonuna geldiğimiz devirde verdiğimiz beyanların yüzde 84’ünü gerçekleştirdik. Yeni periyotta yaptıklarımızın üzerine yenilerini eklemek istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir