İmamoğlu: Verdiğimiz her sözü mutlaka yerine getireceğiz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da ‘Beşiktaş Yatırımları Tanıtım Töreni’nde açıklamalarda bulunuyor.

Kızıltoprak Vapuru’nun yine sefere başlaması, tarihi Beşiktaş ve Kadıköy Vapur İskeleleri’ndeki İBB kütüphane ve Vapur Kafelerin açılışı ile Beşiktaş Meydanı projelerinin tanıtıldığı aktiflikte konuşan İmamoğlu, şunları söyledi:

“Geçmişte siyasette eksik vaatler verenler oldu, fazla vaatler verenler oldu fakat biz titiziz verdiğimiz her vaaadi 50 kere düşünüp 100 defa çalışıp ondan sonra söylüyoruz. Zira sorumluluğumuzun şuurunda şu var, verdiğimiz kelamı kesinlikle yerine getireceğiz. Bundan hiç kuşkunuz olmasın.

İstanbul’u ayağa kaldırıp tarihin en büyük yatırımlarını yapacağız. İstanbul’un her ilçesine eşit davranarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Biz, Allah şahittir lider olduğumuz andan itibaren kimseyi ayırmadık. Eşit hizmet ettik. Bu memleketin her belediye başkanı, kaymakamı, valisi bizim. Onları zora sokan bir avuç insanı tıpış tıpış evlerine yollayacağız.

Bu seçimi Millet İttifakı kazanacak, gerçek. Biz bu seçimde ‘kazandık’ demeyeceğiz. Bu seçim 86 milyonun kazanacağı bir seçim. İttifak değil, millet kazanacak millet. Size kelam veriyorum, partizanlık yapan can yol arkadaşım da olsa canına okurum. Partizanlık bu milleti bölen, ayraştıran bir histir. Partiler araçtır, gaye değildir.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir