Sosyal medyadan paylaştılar! Adana Demirspor, sportif direktör Gökhan Göktürk ile yollarını ayırdı

Spor Toto Süper Lig gruplarından Adana Demirspor, sportif yönetici Gökhan Göktürk ile yolların ayrıldığını duyurdu. Gökhan Göktürk’te toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile vazifesinden ayrıldığını açıkladı.

SOSYAL MEDYADAN VEDA ETTİ

Sosyal medya hesabından ayrılık paylaşımı yapan Göktürk, “Çok bedelli Adana Demirspor ailesi, bugün itibariyle 4 yıldır misyon aldığım bu büyük ve hoş topluluktan kendi isteğimle ayrılıyorum. Çok kıymetli Murat Sancak liderimize, Metin ağabeyime, Halil kardeşime, kulüp yöneticilerimize, bu müddet içinde çalıştığım teknik yöneticilerimize, tüm futbolcu kardeşlerimize, alt yapı işçilerimize, çok bedelli kulüp çalışanımıza ve stadyumda olsun, sokaklarda olsun gördüğüm en uygun ve en hoş ve en cefakar taraftarlarımıza ve arma sevdalılarına teşekkür ederim. Birçok vakit çok hoş, orta sıra da çok güç günler geçirdik. Çok âlâ arkadaşlar, ağabeyler, ablalar ve kardeşler edindim, ekmeğimi ve eşimi bu hoş kentte kazandım.” dedi.

“KULÜBÜMÜZ BAKİ”

Öte yandan kendisine ayrılan süreyi tamamladığını belirten Göktürk, “Bazen misyonunu tamamlaman gerekir. İşte o vakit geldi ve çattı. Unutmadan, mesleğimde her vakit gururla bahsedeceğim ve ‘Bu hoş kulübün sportif yöneticiliğini yaptım’ diyebileceğim. Hatırlatmakta yarar var ben yalnızca öteki iş arkadaşlarım üzere bir kulüp çalışanıyım, bizler gelip geçiciyiz. Kulübümüz baki. Allah’a emanet olun” sözlerine yer verdi.

ADANA DEMİRSPOR’DA PAYLAŞIM YAPTI

Kulübün toplumsal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kulübümüze 4 yıl boyunca hizmet eden sportif yöneticimiz Gökhan Göktürk’e bugüne kadar vermiş olduğu emeklerinden ötürü teşekkür eder, yolunun açık ve mesleğinin başarılarla dolu olmasını dileriz.” tabirleri yer aldı.

İşte Adana Demirspor’un paylaşımı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir