Trump’ın “Önemli duyuru yapacağım” sözlerinin ardından süper kahraman kartları çıktı

Eski ABD Başkanı Donald Trump, önceki gün “önemli bir duyuru” yapacağını söyledikten sonra kendine benzeyen bir dizi dijital ticari kart seti duyurdu.

Trump, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dövüş ringi, kovboy kıyafetleri üzere kendisini değişik alan ve kostümler içinde gösteren dijital ticari kartları hakkında “Hayatım ve mesleğim için şahane sanat içeriyor. Beysbol kartları üzere sevdiğiniz bütün Trump dijital ticari kartlarını toplayın.” sözünü kullandı.

Trump’ın paylaşımına toplumsal medyadan “çocukça” olduğu tarafında alaycı yansılar gelirken, Lider Joe Biden da Twitter hesabından, “önemli duyuruları” olduğu formunda Trump’a göndermede bulundu.

Biden, “Son iki hafta benim de ‘önemli duyurularım’ oldu.” yazarak enflasyonun rahatlamaya başladığı, akaryakıt fiyatlarının bir yıl öncesine nazaran daha fazla düştüğü, Rusya ile mahkum takası yoluyla Brittney Griner’i ABD’ye getirdikleri halinde hususlar sıraladı.

Trump, hafta başında Truth Social hesabından yaptığı paylaşımda “büyük bir duyuru” yapacağını belirtmiş, “Amerika’nın üstün bir kahramana muhtaçlığı var.” tabirini kullanmıştı.

Trump’ın duyurusunun 2024 ABD Başkanlık seçimleri ile ilgili olabileceği istikametinde merak uyandırmıştı.

Yaklaşık 45 bin adet oluşturulduğu belirtilen dijital ticari kartlar tanesi 99 dolara satılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir