UEFA’dan Türk hakemlere görev

Türkiye Futbol Federasyonunun internet sitesinde yer alan açıklamaya nazaran, Melis Özçiğdem, Norveç’in Brann ve İsveç’in Rosengard kadroları ortasında yarın oynanacak UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi ikinci cins karşılaşmasını yönetecek. Bergen kentindeki maçta Özçiğdem’in yardımcılıklarını Mürvet Yavuztürk ve Deybet Gök üstlenecek. Çabanın dördüncü hakemi ise Gamze Durmuş Pakkan olacak.

Ali Palabıyık ise Belçika ile Galler ortasında 22 Eylül Perşembe günü yapılacak UEFA Uluslar A Ligi 4. Küme müsabakasında misyon alacak. Belçika’nın başşehri Brüksel’deki King Baudouin Stadı’nda oynanacak maçta Palabıyık’ın yardımcılarını Serkan Olguncan ile Erdinç Sezertam gerçekleştirecek. Karşılaşmada Hüseyin Göçek dördüncü hakem, Mete Kalkavan VAR, Abdulkadir Bitigen ise AVAR olarak görevlendirildi.

Arda Kardeşler de 21-27 Eylül’de Polonya’da düzenlenecek UEFA 19 Yaş Altı Avrupa Futbol Şampiyonası 5. Küme maçlarında düdük çalacak. Müsabakalarda Mehmet Emin Tuğral da yardımcı hakem olarak misyon yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir